Etiketa tantrického gentleman - a


Centrum tantrickej relaxácie a zvodného dotyku - Tantra Massage Club Bratislava Vás chce upozorniť na to, že NEPOSKYTUJEME ŽIADNE SEXUÁLNE SLUŽBY.

Tantrické masáže sú o dotykoch a jemnosti a ich podstata je vo Vašom plnom odovzdaní sa do rúk Vami zvolenej masérky. Vy ste prijímajúci, a jedinou vašou úlohou je relaxovať, vnímať príjemnú atmosféru, uvolniť sa a nasávať tajomstvo tantry a energiu z dotykov tantrickej masérky. Preto by sme Vás prosili nezapájať sa do rituálu v akejkoľvek podobe,nechajte všetko na nás - pri vašej návšteve je tantra pre vás a o vás- záleží nám, aby ste sa cítili krásne, zrelaxovane a uvolnene.

Preto by sme vás poprosili sa na masáž objednávať zdraví - tj. v prípade nejakého vírusového ochorenia(chrípka, nádcha), zablokované(seknuté) chrbtové svalstvo či už akákoľvek iná obťiaž, ktorá by mohla prekážať v tantrickom rituáli, v takýchto prípadoch naše tantrické masáže nevykonávame.

Prosíme vás rešpektovať a dodržiavať hygienické postupy.

Našim cieľom je vám ukázať, že Tantra má veľa podôb a relaxačný zážitok, ktorý si z vašej návštevy u nás odnesiete, bude vo vás doznievať ešte veľmi dlho.....

Vaše Centrum tantrickej relaxácie