PRIEBEH TANTRICKEJ RELAXÁCIE

Tantrická masáž je akt, zahrňujúci upokojenie ducha, tela, mysle no predovšetkým vnímanie samého seba, svojich potrieb a to "TU A TERAZ"

 Je to rituál, ktorý napĺňa všetky aspekty TANTRY.

Tantrickú masáž môžu absolvovať rovnako ženy ako aj muži, nie je rozhodujúci vek ani etnikum. Rovnako je možné absolvovať masáž v páre. V podstate je využívaná aj ako korenie lásky.

V Tantra Massage Club - centre tantrickej relaxácie a zvodného dotyku Bratislava,  Vám ponúkame viacero programov tantrickej masáže, avšak treba brať ohľad na stupne intenzity a Váš stupeň sebakontroly.

Pre vhodné zvolenie programu je nutné uvedomiť si vnútorný stav potrieb, sebaovládania, ako aj časovú náročnosť. Vzhľadom k tomu, že v priebehu stretnutia je potrebné nadobudnúť stav absolútneho pokoja, neodporúčame návštevu v časovom strese, respektíve v skrátenom režime. Ukracovali by ste sa tak o najvzácnejší prvok a to vypnutie stresu, keďže sa máte nastaviť na stav TU a TERAZ.

Priebeh masáže:

Po konzultácii s asistentkou a daných inštrukciách Vám otvorí bránu do nášho tantra štúdia Vami zvolená TANTRA MASÉRKA. Zvítate sa a pokojne sa usadíte v našej uvítacej miestnosti. Prebehne bežný rozhovor o Vašich skúsenostiach s masážami a informáciách, ktoré by mohli ovplyvňiť priebeh masáže. V úvahe je nadmerná šteklivosť, alergie na zložky oleja, respektíve vzájomné spoznávanie. Je dôležitá obojstranná dôvera, aby prebehlo absolútne uvoľnenie atmosféry. Po výbere Vami zvoleného programu masáže spontánne prechádzate k tantrickému aktu a rituálu.

I. stupeň tantrickej relaxácie

Intenzívná tantrická masáž

Po uvítaní prejdete do sprchy, kde sa uvoľníte a pripravíte na príjem energie. Voda zmýva nielen nečistoty ale aj negatívnu energiu a stres doposiaľ nadobudnutý. Veci si môžete odložiť na vyhradené miesto.

Po sprche a Vašom uvoľnení sa presuniete do tantrickej miestnosti, kde už bude pripravené vhodné prostredie v podobe sviečok, hudby a atmosféry. Vaša TANTRA MASÉRKA začne uvítací rituál NAMASTE. Namaste znamená uvítanie do sveta TANTRY, uvoľnenie mysle a príprava na zažívanie krásy zvanej TANTRA.

Je zložená z dotykov, otvorení čakier a zloženia úcty ako Vám, rovnako sebe.

Nerušivými pokynmi budete požiadaný o ľahnutie na ležadlo. Ľahnete si na brucho do polohy, ktorá Vám najviac vyhovuje. Masérka Vás priebežne nerušene uvedie do polohy, ktorá je najvhodnejšia pre vykonanie rituálu. V podstate masáž prebieha s rukami pozdĺž tela, no zmena polohy podľa potreby sa nevylučuje. Prebieha striedanie intenzity dotykov. Masáž je celotelová. Zahŕňa chrbát, ruky, zadok, horné stehná, lýtka, chodidlá. Všetko prebieha pomaly, nerušene a intenzívne.

​Po týchto partiách ste nerušivo požiadaný, aby ste si ľahli na chrbát. Budú masírovnané partie tváre, hlavy a krku. Viete si predstaviť, koľko reflexných bodov sa nachádza v týchto častiach? Postupne sa prechádza na hruď, brucho a podbrušie.

Opať budú hladené aj Vaše ruky.

Po celkovom uvoľnení tela z napätia, prichádza samostatná časť tantrickej relaxácie- masáž intímnej zóny. Táto partia je masírovaná detským olejom v bio kvalite, pretože je obzvlášť vhodný na najcitlivejšiu pokožku. Masáž prebieha maximálne opatrne a jemne. Striedané sú rôzne citlivé metódy hladenia a dráždenia, zmena intenzity i rýchlosti. Všetky pohyby sú nežné a jemné.

V mnohých prípadoch nastáva vyvrcholenie-celkové uvolnenie sexuálnej energie. Musíme podotknúť, že pri TANTRICKEJ MASÁŽI je to v 90% absolútne spontánne a prirodzené. Podotýkame, že TANTRICKÁ MASÁŽ nie je prostriedok na vyvrcholenie, ale na objavovanie. Ak by ste aj nevyvrcholili, zažívate nezabudnuteľný zážitok.

Po Vašom naplnení zážitku nastáva upokojenie a Vaša TANTRA MASÉRKA prijíma novú energiu. Miesto a štýl závysí na konkrétnej osoby.

Nie ste naháňaný časom, takže si môžete aj Vy dopriať odpočitok vo Vami potrebnom čase.

Základná tantrická masáž je základným prvkom každej masáže uvedenej v programe a je vhodná pre osoby, ktoré sa ešte nestretli s TANTROU a chcú spoznať, čo sa odohráva pri tomto procese. 

K ďalším programom je pridávaný stupeň spoznávania, vnímania, dráždenia a tým stupňovania sebakontroly.

II.stupeň tantrickej relaxácie

Body to body tantra( telo na telo)

K základnej tantrickej masáži je pridaný akt dotyku tela tantra masérky s Vašim telom.

Je to masáž, kde masérka využíva svoje prednosti pre zvýšenie erotického napätia a tým aj sebaovládanie.

Dotyk je vyjadrenie sympatii, tantrický dotyk je vyjadrenie nežnosti, avšak pri tejto masáži je pokrytá veľká plocha na tele, čo znamená, že sa odovzdáva veľké množstvo energie a predstavivosti. Táto masáž je veľmi často využívaná osobami, ktoré majú radi dotyk a ním vyvolané napätie . Je to v podstate druhý základný stupeň kontroly sebaovládania.

III. stupeň tantrickej relaxácie

Tantra rain surprise

Masáž TANTRA RAIN SURPRISE obsahuje prvky TELO NA TELO, avšak je obohatená o ďalší stupeň prijímaného erotična a to spoločným kúpeľom v spoločnosti Vami zvolenej tantra masérky. Ak nieste zástancom kúpeľa, je možné využiť "rozmaznávanie" v sprche. Už tu nastupuje uvoľnenie, hýčkanie a prijímanie dotykov, pretože ste hladení, omývaní a predovšetkým vzájomne spoznávaní. Nahota pri tantrickom rituáli nie je vnímaná ako hriech, je to rešpekt voči Vám, pretože i vy ste nahý, no v prvom rade je to bezbariérový kontakt.

Táto masáž je využívaná osobami, ktoré majú radi pohodu, relax, uvoľnenie, no základom je hýčkanie. Kúpeľ je sám o sebe uvoľnujúci a príjemný, prečo si nedopriať ešte k tomu aj príjemnú spoločnosť.

K Masáži TANTRA RAIN SURPRISE je možný bonus v podobe AFRODIZIAKOVEJ MASÁŽE, ktorá je obohatená o masáž aromatickým afrodiziakovým olejom, ktorý podporuje dráždivosť a precítenie erotična

IV. stupeň tantrickej relaxácie

Tantra king masáž

Priaznivci masáže prostaty môžu využiť masáž tantra king.

Základom je masáž TANTRA RAIN SURPRISE. Po tom ako sa počas masáž uvolní celé vaše telo, rovnako aj Váš anus, vaša masérka vám dopraje exkluzívny zážitok v podobe masáže prostaty.

Túto masáž využívajú osoby, ktoré popri rozmaznávaní tela zvonka majú radi aj rozmaznávanie zvnútra.

  V. stupeň tantrickej relaxácie

Exkluzívna tantrická masáž


Najvyšší stupeň sebakontroly si vyžaduje relaxáciu EXCLUSIVE TANTRA.

Obsahuje prvky masáže TANTRA RAIN, no najdráždivejším prvkom a tým pre túto masáž najdôležitejším je, že v procese masírovania sa i Vy môžete dotýkať vašej tantra masérky. Dotyky prebiehaju prostredníctvom rúk zvolenej dámy, avšak vynechané sú intímne zóny. Pre túto časť je vymedzený čas a priestor.

Program je navrhnutý pre osoby, ktoré napriek tomu, že sú prijímateľmi, chcú si zobrať ešte viac ako je ponúkané v predchádzajúcich programoch, majú potrebu dotknúť sa a byť aj odovzdávateľmi. Čas je vymedzený a to z dôvodu, že ihneď po uvedomení, že sú odovzdávatelia, zapínajú svoje vedomie a tým pádom si neuvedomujú samého seba ale začína im záležať na tom, čo odovzdávajú.

Záleží nám, aby ste stále ostali prijímateľmi a Vaša masérka Vás bude viesť, aby ste vlastnými dotykmi iba prijímali a vzali si, čo potrebujete. Intenzita dotykov je na uvážení Vami zvolenej dámy.

Táto masáž je určená osobám, ktoré disponujú maximálnym sebaovládaním a dokážu odolať najvyššiemu pokušeniu.

Femme Fatale tantra

Umenie zvodného dotyku

Pre tých, ktorí majú radi pohľad, mokrý dotyk, úvodné osviežujúce naladenie v spoločnosťi svojej Femme Fatale lady, unikátny zážitok dvoch mokrých tiel, vzájomné vymieňanie začiatočných poznávajúcich dotykov, techniku " nude Body to body", ktorá vás prenesie do novej dimenzie vášne, pre tých je voľba programu: Umenie tantrického zvodného dotyku.

Pokračovanie úvodnej tantrickej predohry sa znásobuje v našej špecialnej tantrickej miestnosti Winks room, kde vášmu oku zaručene neujde ani jeden z masérkyných vášnivých pohybov.

Oddajte sa svojej fantázií, oddajte sa svojej voľnosti, svojim vzrušivým pocitom a otvorte sa voči príjmaniu ladných, šteklivých, maznajúcich sa pohybov, ktoré Vás zahalia svojou precíznosťou, dynamickosťou, nežnosťou, jemnosťou, erotickosťou, možnosťou dvojitého vášňivého uvoľnenia a prežitia zvodného dotyku, ktorý dokáže len Femme Fatale lady.

​Zakázané tantrické ovocie

Chuť všetkých tantrických zmyslov zapojených v tomto jedinečnom programe, otvárajú brány do vášho splneného sna. Pohľad, dotyk, vášeň, energizujúci tok zmyselnosti, stupňujúca sa páľava vo vašich lícach, striedava dynamika prevedenia tantrických ťahov, celkové uvoľnenie stavu tela a mysle, meditácia, objavovanie svojho vnútorného ja, otváranie a spoznanie "13-tej komnaty" tantry rozprúdi vašu energiu po každom jednom kúsku vášho tela.

​Zimoriavky, teplo, chlad, tantrické opojenie píše svoj vlastný jedinečný príbeh, ktorý si naplno užívate v našom tantra štúdiu, pretože my vieme, že "Zakázané ovocie chutí najlepšie..."

Prezentácia www.tantracentrum.sk podlieha autorskému zákonu. Akákoľvek podobnosť,

kopírovanie textov, fotiek, loga alebo dizajnu, je zakázané. V prípade porušenia autorského

zákonu, bude porušenie riešené trestným ozámením.

 Copyright© 2013-2021 Tantra Massage Club