Predstavujeme Vám tantra masérku Evita, ktorá pôsobí v našom Centre Tantry od novembra 2018. Evita sa venuje intenzívne tantre 2roky a svoje skúsenosti nadobudla v zahraničí. 

Masérka Evita má ukončenú kvalifikáciu na nasledovnú tantrickú relaxáciu:

  • Klasická tantrická masáž ( Body to body tantra, Tantra rain surprise, Tantra king, Exkluzívna tantra, Romantická párová tantra, Dámska tantra)
  • Femme Fatale tantra ( Umenie zvodného dotyku, Zakázané tantrické ovocie, Jing-Jang tantra, Full double pleasure tantra)
  • Tantra zvodného dotyku

STATUS: v prípade objednania relaxácie u Evity, prosíme o rezerváciu min. 90min dopredu.

Predstavujeme krásnu, prirodzenú, usmievavú a tantra masérku Evita.
Ak hľadáte naozaj kvalitnú eroticko-tantrickú masáž a zároveň milujete zvodné ženy, ktoré vedia mužov očariť, tak táto masérka splní Vaše očakávania. Luxusná tantrická masáž, v ktorej si Vás bude hýčkať a rozmaznávať. Zažijete klasickú tantrickú masáž s jemnou relaxačnou olejovou masážou, kde postupne Evita pridáva erotické dráždenie, zmyselné pohyby, vzrušujúce dýchanie a nežné dotyky podľa vami vybraného programu. Jej masáž nie je len erotická, ale aj ozdravujúca a plnohodnotná pre uplnú relaxáciu a nabudenie sexuálnej energie. Využíva hravosť (škrabošky, vejár, pierka) a zmyselnoť a zmes viacerých masážnych techník. Evita ovláda aj uvoľnujúcu masáž hlavy, ktorá vychádza z terapie Access consciousness = Access bars, kde aktivuje Vaše body na hlave a Vy pocítite skvelé odľahčenie.